دوسالانه داستان کوتاه نارنج

استقبال خوب از هشتمین دوسالانه‌‌ی داستان کوتاه نارنج

محمد بادپر، دبیر هشتمین دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج گفت: در حالی که تنها یک‌ماه از انتشار فراخوان این دوسالانه گذشته است؛ تاکنون ۱۷۵ نفر با حدود ۳۰۰ اثر در این جایزه‌ ادبی شرکت کردند که نسبت به دوره‌های قبل رشد داشته است.

بادپر با بیان این‌که استقبال از این دوره تاکنون فراتر از پیش‌بینی ما بوده و این افتخار بزرگی برای برگزارکنندگان دوسالانه‌ نارنج است از همه‌ نویسندگان و فعالان ادبیات داستانی کشور بابت حمایت از نارنج تشکر کرد و افزود: از نویسندگان عزیز تقاضا داریم متن فراخوان را با دقت مطالعه بفرمایند و ارسال آثارشان را به روز‌های آخر موکول نکنند.

او با بیان اینکه مدت ارسال آثار تنها تا ۳۱ شهریورماه است و این مدت به‌ هیچ‌ عنوان تمدید نخواهد شد، گفت: بسیار خوشحال هستیم که شاهد همراهی و حمایت نویسندگان، انجمن‌های داستان و کارگاه‌های نویسندگی سراسر کشور و هم‌چنین داستان‌نویسان مطرح با این دوسالانه هستیم.

علاقه‌مندان تا ۳۱ شهریورماه ۱۴۰۰ فرصت دارند حداکثر دو داستان (۴۰۰۰ کلمه‌ای) خود را از طریق پست الکترونیکی dastannaranj@gmail.com و یا قسمت ارسال اثر سایت www.dastannaranj.ir به این دوسالانه ارسال کنند.انتهای پیام/ 

برچسب ها :