دوسالانه داستان کوتاه نارنج

اسامی یک‌صد نویسنده‌ی راه‌یافته به دور نهایی هفتمین دوسالانه ی داستان کوتاه نارنج

اسامی یک‌صد نویسنده‌ی راه‌یافته به دور نهایی هفتمین دوسالانه‌‌ی داستان کوتاه نارنج منتشر شد.

دبیر هفتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج با اعلام انتشار اسامی نویسندگان راه‌‌یافته به دور دوم و نهایی هفتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج گفت: اسامی این نویسندگان در سایت نارنج به نشانی www.dastannaranj.ir  قرار داده شده است.

محمد بادپر با بیان اینکه در این دوره نسبت به دوره‌ی قبل تعداد بیشتری از داستان‌ها به مرحله‌ی نهایی راه پیدا کرده است افزود: این موضوع نشان می‌دهد کیفیت داستان‌های ارسالی در این دوره نسبت به دوره‌ی گذشته ارتقا داشته است.

وی با اعلام اینکه داوران اولیه این دوره که در روز اختتامیه معرفی می‌شوند همگی از نویسندگان خوب و جوان کشور و از شهرهایی چون مشهد، شهرکرد، تهران، اسفراین و‌ جهرم بوده‌اند متذکر شد؛ نگاه دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج یک نگاه ملی است و امیدوار است با سابقه‌ای که دارد بتواند در حوزه‌ی داستان کوتاه مفید واقع شود.

بادپر در رابطه با داوران نهایی این دوره نیز گفت: دوران نهایی این دوره نیز از سرشناس‌ترین نویسندگان حال حاضر کشور هستند که به خاطر رعایت برخی از موارد در روز اختتامیه معرفی خواهند شد.

وی با اعلام اینکه اواخر آذرماه اختتامیه‌ی این دوره با حضور نویسندگان سرشناس کشور در جهرم برگزار خواهد شد از همه‌ی کسانی که در برپایی این دوسالانه نقش داشته و دارند بسیار تشکر و یادآور شد: بی‌شک جایگاه جایزه ادبی نارنج در کشور مدیون زحمات همه‌ی فعالان ادبی هنری شهرستان و مسئولین محلی و استانی است و امیدواریم این دوره نیز همه‌ی این عزیزان ما را تنها نگذارند.

اسامی یک‌صد نویسنده‌ی راه‌یافته به دور نهایی هفتمین دوسالانه ی داستان کوتاه نارنج-pdf

برچسب ها :