دوسالانه داستان کوتاه نارنج

آیین پایانی هشتمین دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج ۹ دی‌ در جهرم برگزار می‌شود

ختتامیه‌ هشتمین دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج پنج‌شنبه ۹ دی‌ماه جاری در تالار فردوسی شهرستان جهرم برگزار می‌شود. 

دبیر هشتمین دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج شنبه ۴ دی در جمع خبرنگاران با اعلام برگزاری آیین پایانی این دوره در نهم‌ دی‌ماه امسال گفت: این مراسم با حضور داوران سرشناس، چهره‌های شاخص ادبیات داستانی معاصر و مهمان‌هایی از دیگر شهرها و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در تالار فردوسی شهرستان جهرم برگزار خواهد شد. 

محمد بادپر با اشاره به سختی‌های فراوان برگزاری این دوسالانه افزود: با همه‌ی مشکلات، خوشبختانه حمایت‌های بی‌دریغ نماینده مردم شهرستان جهرم در مجلس شورای اسلامی، همراهی و مساعدت مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و فرماندار شهرستان جهرم، اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار جهرم، رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم و هم‌چنین تعدادی از هنردوستان شهرستان بود که ما می‌توانیم مراسم اختتامیه را برگزار کنیم. 

او با بیان اینکه در مراسم اختتامیه ۶ داستان‌نویس برگزیده معرفی خواهند شد به حضور نویسندگان مطرح کشوری در شهرستان جهرم اشاره کرد و گفت: خوشبختانه استقبال بسیار زیاد نویسندگان از تمام استان‌های کشور و مقیم ۱۷ کشور دیگر، ما را به ادامه‌ این راه بسیار دل‌گرم و امیدوار کرد. 

بادپر با اعلام اینکه علاوه بر مراسم اختتامیه، یک نشست داستانی با حضور مطرح‌ترین نویسندگان کشور در نگارخانه‌ی تارونه نیز برگزار خواهد شد یادآور شد:  باعث افتخار گروه اجرایی نارنج است که حضور همه‌ اهالی هنر در اختتامیه‌ی این دوره محلی برای پررنگ‌تر شدن دوستی‌ها و البته دیدارها پس از روزهای سیاه ناشی از کرونا باشد.

او با دعوت از تمام علاقه‌مندان و هم‌چنین هنرمندان و هنردوستان عزیز برای حضور در مراسم اختتامیه تاکید کرد: در این مراسم برنامه‌های متنوعی در نظر گرفته شده است. 

بادپر خاطرنشان کرد: دوسالانه‌ داستان کوتاه نارنج بوسیله موسسه‌ی فرهنگی هنری نارنج و با همکاری اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم و انجمن اهل قلم برگزار می‌شود و خبرهای مربوط به آن علاوه بر سایت نارنج به نشانی www.dastannaranj.ir در صفحه اینستاگرام آن به نشانی dastannaranj@ نیز اطلاع‌رسانی خواهد شد.

برچسب ها :