دوسالانه داستان کوتاه نارنج

آخرین مهلت آثار فقط تا ۳۱ شهریورماه

۳۱ شهریورماه مهلت ارسال اثر به هفتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج به پایان می‌رسد.

دبیر هفتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج با بیان اینکه ساعت ۲۴ روز یک‌شنبه  ۳۱ شهریور ماه آخرین فرصت ارسال داستان به هفتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج است گفت: مهلت ارسال اثر به این دوسالانه تمدید نخواهد شد‌.

محمد بادپر با بیان اینکه خوشبختانه تاکنون با استقبال بسیار خوب اهالی داستان از این دوسالانه روبه‌رو بوده‌ایم افزود: تاکنون علاوه بر دریافت داستان از بیشتر استان‌های کشور، فارسی‌زبانان مقیم در کشورهایی چون ایتالیا، مالزی، هلند، امارات، سوئد، افعانستان و کانادا نیز برای ما داستان ارسال کردند.

وی ادامه داد: با اینکه انتظار داریم دوستان عزیز ارسال داستان را به روز اخر موکول نکنند اما باید اذعان کرد حجم بسیاری از داستان‌ها در روزهای آخر برای ما ارسال می‌شود که همین کار را برای دوستان در گروه اجرایی مشکل می‌کند.

بادپر با اعلام اینکه آمار دقیق و اسامی افراد شرکت کننده در هفتمین دوره در اولین فرصت بلافاصله پس از پایان مهلت ارسال آثار منتشر خواهد شد یادآور شد: اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی هم در نیمه‌ی دوم مهرماه اعلام خواهد شد.

هفتمین دوسالانه‌ی داستان کوتاه نارنج بوسیله‌ی انجمن اهل قلم، موسسه‌ی فرهنگی هنری نارنج، و با همیاری و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان جهرم و همراهی مجموعه‌ی نهادها و ادارات شهرستان برگزار می‌شود.

برچسب ها :